Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Damskie Dodatki oraz Bizuteria Ze Srebra - Jubiler Blog
Menu


» Strona Główna
» Dodaj do Ulubionych

Czarodziejska Księga

» Księga Gości 0
» Dodaj do Księgi

Mój profil


Archiwum

2017
Kwiecień

Linki


Ulubieni


Opis

Damskie Dodatki oraz Bizuteria Ze Srebra - Jubiler Blog

Jubiler
Świecidełka to pojęcie bardzo względne. Jak da się dokonać ich podziału? Z przekonaniem biorąc pod uwagę metal szlachetny, z którego pozostają zrobione oraz które dodatki wykorzystano. Teraz natomiast zrobimy klasyfikację z uwagi na typ produktów złotniczych.
Naszyjniki - kochane od wielu lat, zarówno poprzez panie i panów. Niewielka przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zawsze umieszczona na piersi to sedno damskiego piękna.
Srebrne kolczyki jest kolejny typ nie tylko damskich produktów złotniczych. Najczęściej produkuje się je ze srebra. Wyróżniamy kilka typów koczyków, miedzy innymi "Angielski". Właśnie one pozostają najczęściej kupowane pod względem sprzedaży z całej biżuterii.
Pierścienie od wieków przystrajają także kobiecą dłoń. Wyróżniamy takie klasyczne, choć bywają także modele z rubinami. Z reguły przypisuje się im jakąś symbolikę.
Manele to delikatne łańcuszki jakie kobiety zazwyczaj ubierają na dłoń, choć od pewnego czasu również na nodze, w ostatnich czasach pozostaje to bardzo "cool and sexy"
Beadsy - typ, który wszedł do nas ze słonecznych Włoszech. Korale wkładane są w tym systemie na mocno splecioną bransoletkę z zapięciem. Z powodu tego, że koraliki dostępne w nieliczonej liczbie typów niemalże każda bransoletka pozostaje inna.
Na światowym rynku znalazła swoje miejsce również wersja mająca swoje korzenie w Ameryce. Gdzie charmsy pozostają zawieszane do ogniw bransoletki przy pomocy malutkiego karabinka wspinaczkowego. Dostały one miano charms.
Obrączki ślubne - należą do działu pierścieni. W ostatnim czasie drastycznie doznały sławy. Wszyscy narzeczeni pragną mieć wzory spersonalizowane i romantyczną sentencją.
Zegarki naręczne - dziś przedstawiana końcowa grupa z działu biżuterii. Niezwykle często kupowana także przez facetów. Istotny jest nie wyłącznie metal, ale i wkład.
Typów biżuterii pozostaje całkiem niemało. Jeśli już wybieramy nierzadko warto znaleźć niedużą firmę jubilerską. Produkty będą niebagatelnie przedniejszej klasy, ponadto również nieco tańsze.
Głosuj (0)
jubilerski73xu 21:07:06 9/04/2017 [Powrót] Komentuj